{ VİTAKİNG }

Vitaking Muhabbet Kuş Yemi Çerez 10 x 1 Kg ve Kuş Kumu 2 x 200 Gr


Fiyatı: 900 TL (ücretsiz kargo)  
 Categories: { Vitaking Kuş Yemi, Kuş Yemi , Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye , Menşei Ankara - Türkiye , Yem Ambalaj Tipi Kutu Yem , Muhabbet Kuşları İçin Kuş Kumu Kullanımı  }

Ürün Açıklaması / Product Description
Vitaking Muhabbet Kuşu Yemi Muhabbet kuşları için, vitaminler, mineraller, amino asitler ve istiridye kabuklarından oluşan kullanıma hazır, karışık yemdir. Vitaking muhabbet kuşu yem, tüm muhabbet kuşlarının ihtiyaç duydukları maddelerden üretilmiştir.

Vitaking Muhabbet Kuş Yeminin İçeriği; Muhabbet yemi, beyaz darı, tohum, darı, istirdye kabukları, tahıllar, yumurta ve yumurta ürünleri, şeker, mineraller, hayvansal ve bitkisel yağlar.


Vitaking Muhabbet Kuş Yemi Besleme Tavsiyesi; Günlük olarak muhabbet kuşunuzun büyüklüğüne göre verilmesi tavsiye edilir. Muhabbet kuşları, uyanık kaldıkları süre boyunca yem yerler bu nedenle temiz bir yemlik içinde sürekli olarak yem bulundurmanız, boş yem kabukları her gün yemlikten almanız ve daima taze su bulundurmanızı yemdeposu tavsiye eder.

Paketi açtıktan sonra kuru ve serin bir yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.


Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
İlginiz için teşekkür eder keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 504789 Stoklarımızda
Barkod / GTIN : 0784523826902
Bu ürün için ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz, kargo kurye ücreti ödemezsiniz


Hızlı Arama v1905

  İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

  Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


  Yorumlar / Feedback ( 3 )
  5 YILDIZ HİZMET
  Çok hızlı gönderim ve paketleme harika.. teşekkür ederim çok memnun kaldım.. tavsiye ederim. 

  TOZSUZ GÜZEL MUHABBET YEMİ
  kuslara daha faydali olacagi icin veteriner tavsiyesi ile aldik, ya vitekraft yada verselaga alin demisti. viteking aldik. henuz denemedik ancak veteriner tavsiyesi oldugu icin, kargo da hizli ve sorunsuz geldigi icin 5 puan... 

  MARKASIZ YEM ALMAYIN
  Markasız yem kesinlikle kullanmayın, kalitesini bildiğiniz kaliteli yem kullanın, vitaking her zaman iyidir. Kuşlarınızın başına birşey gelmesin!!