TETRAMİN FLAKES BALIK YEMİ 3 ADET 2 KG KOVA

ANKARA içi Kapıda Nakit Ödeme, Havale veya EFT ödeme yöntemleriyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
TETRA BALIK YEMİ Ürün Listesi Balık Yemi / Protein+Bitkisel Yem Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye Menşei Alman Malı Yem Ambalaj Tipi Kovadan Bölme Açık Yem Yem Granül Boyutu Tüm Boyda Balıklar Için Pul Yem Yem Kesimi Pul Yem Yem Içeriği Bitkisel + Protein Balık Yemi Köpek balığına yem olarak ne vermeliyim 
Ürün Açıklaması / Product Description
Kampanyalı bundle ürün inceliyorsunuz, kazançlı alışveriş için doğru yerdesiniz!
Avantajlı paket içeriğinde 1 farklı üründen oluşan toplam 3 adet alt ürün yer almaktadır:

3 x TETRAMİN FLAKES BALIK YEMİ 2 KG KOVA (Adet Fiyat�: 159 TL)

TetraMin Tropical Flakes Etçil+Otçul Pul Balık Yemi yüksek oranda protein ve bitkisel besin içeren pul yemdir.

TetraMin Tropical Flakes Etçil+Otçul Pul Balık Yemi tüm süs balıkları için enerji, renk yoğunluğu ve yaşamsal gereksinmeler açısından dengelenmiş pul balık yemidir. Yedi özel tabaka sayesinde zengin bir diyet garanti eder.
TetraMin Tropical Flakes Etçil+Otçul Pul Balık Yemi tüm yaşamsal besinleri, vitaminleri ve gerekli iz elementleri içerir.
TetraMin Tropical Flakes Etçil+Otçul Pul Balık Yemi stabilize edilmiş vitamin C hastalıklara karşı direnci arttırır.
TetraMin Tropical Flakes Etçil+Otçul Pul Balık Yemi sağlıklı gelişimi destekler ve beslenme eksikliğinden doğacak rahatsızlıkların oluşumunu önler.
TetraMin Tropical Flakes Etçil+Otçul Pul Balık Yemi 40'dan fazla seçilmiş, yüksek kaliteli meteryalden oluşur. Orjinal Alman malıdır. Standart ve geniş pul tabakaları, her boy süs balıkları için ideal bir beslenme sağlar.

The world’s favorite fish food continues to be an innovation leader. Today’s TetraMin® has been improved with the fishkeeper’s success in mind. Tetra’s "Clean and Clear Water Formula" means that the flakes are even easier to digest and do not leach color thereby keeping aquarium water clean and clear. TetraMin® continues to be made with patented, health enhancing ProCare. This precise blend of immunostimulants, vitamins, biotin and Omega-3 fatty acids is custom designed to strengthen fish’s resistance to disease and stress.


Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
İlginiz için teşekkür eder keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 500759 Tükendi BALIK YEMİ / PROTEİN+BİTKİSEL YEM  kategorisinde diğer ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu ürün için ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz, kargo kurye ücreti ödemezsiniz


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun