{ LOTUS }

PROTECT ALGAE GARLİC PRO CHİPS 420G CİPS POŞET BALIK YEMİ


Fiyatı: 482.1 TL (ücretsiz kargo)  
 Categories: { Lotus Bitkisel Balık Yemi, Bitkisel Balık Yemi  }

Ürün Açıklaması / Product Description

Lotus Protect Algae Garlic Pro Chips 250ml Cips Balık Yemi

Yavaş Batan Pro Cips Balık Yemi

Immune Protect - Garlic Granules - Green Algae - %99 Dust Free - Omega 3

Tüm akvaryum süs balıkları için özel olarak formüle edilmiş yüksek miktarda Fitobiyotik ve alg içeren cips yemidir. İçerisindeki prebiyotik, organik mineral ve vitaminler sayesinde balıkların sağlıklı gelişmesini sağlar ve renklerini canlandırır, bağışıklık sistemini güçlendirir. Güçlü Fitobiyotik ve Saponinler sayesinde akvaryumda oluşabilecek kirlenme ve mikroorganizma istilasını geciktirmeye yardımcı olur. İntestinal paraziter hastalıklara karşı koruyucu ve tedaviye yardımcıdır. İçeriğindeki organik asitlerin bağırsak mukozasına yararlı etkisi sayesinde daha iyi bir bağırsak sağlığı sağlar.

Günde 1, 2 defa 1. 2.dakikada tüketebilecekleri miktarda verilir.

Akvaryum balıkları için tam yemdir.

It is a crisps fish feed having a high amount of Fitobiotics and algea and specially formulated for all kinds of ornamental fish. Through the fitobiotics, organic minerals and vitamins inside, the feed helps the fish grow healthier, revive the skin color and strengthen its immune system. It also delays the contamination of the aquarium with the help of powerful saponins and fitobiotics. The feed protects the fish against Intestinal parasiter diseases and supports the treatment of the disease.  It also improves the health of fish intestine by means of organic acids in its ingredients through  the positive influence to intestinal mucosa.

 

The fish is fed once or twice daily with the enough amount that can be consumed in 1 or 2 minutes.

It is a complete feed for aquarium fish.

İÇİNDEKİLER: HAMSİ BALIK UNU VE OMEGA 3 BALIK YAĞI, TAHILLAR, BİTKİSEL PROTEİN KONSANTRESİ(gdo),MISIR PROTEİNİ , BUĞDAY PROTEİNİ, MAYA, YEŞİL ALG EKSTRAKTI, ORGANİK MİNERAL VE VİTAMİNLER, BAĞIŞIKLIK VE SİNDİRİM SİSTEMİ DÜZENLEYİCİLER,SARIMSAK, KEKİK VE TARÇIN KABUK YAĞI, ORGANİK ASİTLER, ASTAKSANTİN (RENKLENDİRİCİ),SAPPONİNLER.

INGREDIENTS: ANCHOVY FISH MEAL AND OMEGA 3 FISH OIL, CEREALS, HERBAL PROTEIN CONCENTRATE(gmo), CORN GLUTEN , WHEAT GLUTEN , YEAST, GREEN ALGAE EXTRACT, ORGANIC MINERALS AND VITAMINS, IMMUNE AND DIGESTIVE SYSTEM REGULATORS, GARLIC, THYME AND CINNAMON BARK OİL,ORGANIC ACIDS,ASTAXANTHIN (PIGMENTS),SAPPONINS.

TEMEL BESİN DEĞERLERİ/BASIC NUTRITIONAL VALUES

Protein/Protein: % 46

Yağ / Fat:%7

Kül / Ash:%7

Seluloz / fiber :%1,4

Made in Türkiye for EU


Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
İlginiz için teşekkür eder keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 503793 Stoklarımızda
Barkod / GTIN : 8682560240816
Bu ürün için ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz, kargo kurye ücreti ödemezsiniz


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun