GEMMA SPİRULİNA FLAKE PUL BALIK YEMİ 50 GR POŞETTEN BÖLME

ANKARA içi Kapıda Nakit Ödeme, Havale veya EFT ödeme yöntemleriyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
GEMMA Ürün Listesi Spirulina Balık Yemi Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye Yem Ambalaj Tipi Kovadan Bölme Açık Yem Yem Granül Boyutu Tüm Boyda Balıklar Için Pul Yem Yem Kesimi Pul Yem Yem Içeriği Bitkisel Yem Içeriği Spirulina Balık Yemi Tanganika Gölü Tropheus İçin Hangi Yem Kullanılabilir 
Ürün Açıklaması / Product Description
Gemma Spirulina Flake Pul Balık Yemi, %35 oranında spirulina içerir. Balıklarınız için kullanabileceğiniz doğal bitkisel bir pul yemdir.
Gemma Spirulina Flake Pul Balık Yemi tüm tropical balık türleriniz ve Afrika Cichlid'leriniz için için üretilmiş besleyici ve doğal bir yemdir. Gemma Spirulina Flake pul balık yemini tuzlu su balıkları için de güvenle kullanabilirsiniz.
Gemma Spirulina Flake Pul Balık Yemi spirulina alginin eşsiz element aminoasit inosital ve minarelleriyle balıklarınızın sağlıklı kalmasını sağlarken balıklarınıza canlılık kazandırır. Gemma Spirulina Flake balıklarınızın üreme hızlarını arttıracaktır. Gemma Spirulina Flake Pul Balık Yemi, tüm balıklarınız için kullanabileceğiniz bir yem olup yosun kazıyan ve algle beslenen türlerin vazgeçilmez besinidir. Tatlı ve tuzlu su akvaryumları için kullanabilirsiniz. Gemma Spirulina Flake Pul Balık Yemi, özenle seçilmiş ham maddeler dengeli kullanılan birleşenler ve özel üretim tekniği sayesinde balıklarınız için eşsiz bir yem üretilmiştir.
Önemli Not: Su kalitenizi yeşil rengi sebebiyle bozabilir, farklı yemler ile birlikte kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Gemma Spirulina Flake Pul Balık Yemi İçeriği:
Yüksek oranda Spirulina % 35 , premium balık unu, soya unu, mısır unu, buğday unu, karides, buğday gluteni, mısır gluteni, vitamin ve mineraller

Gemma Spirulina Flake Pul Balık Yemi Analizi:
Ham Protein: %42 - Ham Yağ %5 - Kül: %10 - Ham Selüloz: %0.4 - Fosfor: %1.5

Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
İlginiz için teşekkür eder keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 501136 Tükendi BALIK YEMİ / SPİRULİNA YEM  kategorisinde diğer ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

75 TL üzeri alışverişinizde kargo ücretsizdir


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun