GEMMA ARTEMİA 3 X 10 GR POŞET

ANKARA içi Kapıda Nakit Ödeme, Havale veya EFT ödeme yöntemleriyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
GEMMA Ürün Listesi Balık Yemi / Artemia Yavru Yemi Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye Yem Ambalaj Tipi Kovadan Bölme Açık Yem Yem Granül Boyutu Yavru Balık Için Yem Kesimi Kurutulmuş Yem Yem Içeriği Artemia Yem Içeriği Yüksek Protein 
Ürün Açıklaması / Product Description
Kampanyalı bundle ürün inceliyorsunuz, kazançlı alışveriş için doğru yerdesiniz!
Avantajlı paket içeriğinde 1 farklı üründen oluşan toplam 3 adet alt ürün yer almaktadır:

3 x GEMMA ARTEMİA 10 GR POŞET (Adet Fiyat�: 19 TL)

Gemma Artemia ArteMicro - KULLANIMA HAZIR ÜRÜN, PAKETİ AÇIP DİREKT KULLANABİLİRSİNİZ

Gemma Artemia ArteMicro, yavru balıklarınız için yeme geçiş dönemlerinde Artemia’ya alternatif özel olarak tasarlanmış özel geçiş yemidir.

Gemma Artemia ArteMicro, soğuk\r\n ekstrüzyona dayanan pek çok karmaşık teknolojinin kullanılmasıyla \r\nüretilmiş yeni jenerasyon yemdir, sağlıklıdır. Protein değeleri çok \r\nyüksek olduğu için yavru balıkların çok hızlı ve sağlıklı büyümesini \r\nsağlar. Otomatik yem makinesine koyulabilecek, hazır yavru büyütme \r\nyemidir, güvenle kullanabilirsiniz.

Gemma Artemia ArteMicro, Artemia ile beslenen balığın doğurganlığı ve çiftleşme hızı artar.

Gemma Artemia ArteMicro, Selenyum içeriklidir, kullanımdan önce farklı bir işlem gerektirmez, hazır çıkartılmış %100 Artemia içerir.

Gemma Artemia ArteMicro, yeni\r\n doğan yavrular için hızlı ve sağlıklı bir başlangıç sağlaması amacıyla \r\naminoasitler, esansiel yağ asitleri, vitaminler, mineraller ve diğer \r\nalternatif besin maddeleri yönünden zengin bir yemdir. Gemma Artemia \r\nArteMicro, kolay sindirilebilmesi amacıyla içeriğindeki pek çok protein \r\nhidrolize edilmiş olarak bulunmaktadır. Başka hiçbir yem optimal \r\nbüyüme,maximal yaşama oranı ve minimal marformasyon oranları için Gemma \r\nyeni nesil Artemia’ya ilave edilen kadar yüksek oranda fosfolipit \r\niçeriğine sahip değildir.

Gemma Artemia ArteMicro, tamamen doğal hammaddeler kullanılmıştır. İçeriğinde hiçbir boya ve katkı maddesi yoktur, suyunuzu bozmaz.

Gemma Artemia ArteMicro,\r\n ARTEMIA\'nın zahmetli ve masraflı bir çok işlemden geçirilerek larvalara\r\n verilme sürecini ortadan kaldırır, kolay kullanılabilir.

Gemma Artemia ArteMicro, paketinden açılarak ek bir işleme tabi tutulmadan direkt olarak larvalarınıza verebilirsiniz. Gemma Artemia ArteMicro, elektrik tasarrufu ve en önemlisi zaman tasarrufu sağlar.

Gemma Artemia ArteMicro, hijyenik\r\n olmayan ortamlardan toplanan ve beraberinde bir çok hastalığı larva \r\ntankınıza bulaştırma riski bulunan Artemia\'ların bu riskini tamamen steril ortamda üretilmesi ve hijyenik bir şekilde paketlenmesinden dolayı ortadan kaldırır.

Gemma Artemia ArteMicro, vitamin katkılıdır, E672 Vitamin A ve E671 Vitamin D3 vitaminlerini içerir.

Gemma Artemia ArteMicro Kullanım Şekli:Günde 6-12 defa yavrularınızın tüketebileceği miktarda veriniz.


Gemma Artemia ArteMicro Besin Değeri:Protein %59 - Yağ %14 - Fiber %0.2 - Kül %10 - Fosfos% 2 - Kalsiyum % 1.5 - Sodyum %0.7


Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
İlginiz için teşekkür eder keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 500994 Tükendi BALIK YEMİ / ARTEMİA YAVRU YEMİ  kategorisinde diğer ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

75 TL üzeri alışverişinizde kargo ücretsizdir


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun