EXTRA CLEAR AKVARYUM XC-75

Havale, EFT veya Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği
DEFNE EXTRA CLEAR Ürün Listesi Akvaryum / Extra Clear Akvaryum Buhar Camı Yok Cam Kalınlığı 12mm Cam Tipi Extra Clear Gönderim Bölgesi Sadece Ankara Menşei Ankara - Türkiye ön Cam Düz Cam Akvaryum Karides Akvaryumu Defne Yaprağı Kullanımı 
yemdeposu hızlı teslimat
Ürün Açıklaması / Product Description

Akvaryumunun yapımında Extra Clear Cam kullanılmış olup kullandığınız ilk gün sızdırmazlık (Kırılmama Garantisi Değil) garantilidir.Yan cam kenarları 90 derece açıyla rodajlanmış olup 45 dereceden daha güvenilir olarak kullanabilirsiniz.Akvaryumun yapımında Anti-Bakteriyel Şeffaf SİSTA Akvaryum Silikonu kullanılmıştır.Estetik ve Sağlam bir akvaryumdur.Extra Clear akvaryumlar bitkili veya karides akvaryumu olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.TÜRKİYE de üretilmektedir, güvenilirdir!

Cam Kalınlığı: 12 mm

Boyutları: 75 (Boy) x 40 (En) x 43 (Yükseklik) cmSu Kapasitesi: 126 litreNot-1) Cama Cam olarak üretilen Extra Clear akvaryumlarımızın kapağı yoktur.Not-2) AKVARYUM ve MOBİLYA ÜRÜNLERİMİZİN ANKARA DIŞINA GÖNDERİMİ BULUNMAMAKTADIR.
Most orders ship out within 1 business days. Order in the next 4 hours, 22 minutes to be included in the next ship out day. Hard goods ship out every weekday (some exclusions apply).
ANKARA Nöbetçi Petshop
Aynı Gün Kendi Araçlarımızla Teslimat ve Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
Dükkanda değil Evde Alışveriş Keyfi
İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 503542 Stoklarımızda
Bu ürünün kargo ile gönderimi bulunmamaktadır

380TL 350TL (%7.89 indirim)


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun