DOLPHIN C 700 DIŞ FİLTRE

Havale, EFT veya Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği
DOLPHIN Dış Filtre Dış Filtre Kapasite 700 - 750 L/h Dış Filtre Malzeme Miktarı Dolu Dış Filtre Sepet Sayısı 2 Sepetli Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye Dış Filtre Malzeme Sıralaması Dış Filtre 
yemdeposu hızlı teslimat
Ürün Açıklaması / Product Description

Dolphin C-700  Dış Filtre   Dolphin C-700 Dış Filtre 120-200 litrelik akvaryumlarda mekanik temizlik ve oksijen sağlar.Dolphin C-700 Dış Filtre saatte 700-750 l /h filtrasyon yapabilir.Dolphin C-700 Dış Filtrenin içinde 2 sepet mevcuttur.Sepetlerde karbonlu sünger, seramik, elyaf ve karbon standart olarak bulunmaktadır.Dolphin C-700 Dış Fİltre üstten pompası sayesinde ilk kurulumda kovaya suyun kolay gelmesi sağlanarak, filtrenin hava yapması önlenir. Voltaj : 120-230 V Frekans : 60/50 HZ Güç Sarf. : 25 watt Basma Yüksekliği : 150 cm 

Kullanma Talimatı :Filtre\r\n akvaryumun dışında akvaryumdan daha aşağıda kalacak şekilde \r\nyerleştirilerek kullanılır. Kurulumu kolaydır. Tüm filtre malzemeleri \r\nhazır olarak bulunmaktadır. Kullanmadan önce mutlaka poşetli ürünlerin \r\npoşetleri çıkarılmalıdır. Ayrıca sünger, karbon ve seramik gibi filtre \r\nmalzemeleri musluk altında yıkanarak, filtre sepetlerine \r\nyerleştirildikten sonra, kapak kapatılır. Su giriş ve çıkış hortumları \r\ntakılır. Hortumları akvaryuma yerleştirildikten sonra, üst bölümünde yer\r\n alan hava pompası yardımı ile hava basıldıktan sonra,akvaryumdan kovaya\r\n suyun dolması ile birlikte prize takıldığında çalışmaya hazırdır. 

UYARILAR:Temizlik\r\n öncesi mutlaka fişten çekilmelidir. Filtrenin içerisinde yer alan \r\nsünger, elyaf gibi filtre malzemeleri düzenli aralıklarla temizlendiği \r\ntaktirde filtre işlevini daha sağlıklı yapacaktır.Filtrenin takılacağı priz kontrol edilmelidir.Prizdeki arızalar aletin bozulmasına neden olabilir. Filtrenin fişi prize tam olarak oturmalı ve sabit olmalıdır.Filtrenin takılacağı priz ıslanmayacak şekilde ve uzak konumda olmalıdır.Evde\r\n çocuk varsa dikkat edilmelidir. Çocukların erişemeyeceği bir konumda \r\nolmalıdır. Filtre prizden uzak bir konumda çalıştırılacaksa, gücüne \r\nuygun bir uzatma kablo kullanılmalıdır.Filtrenin temizliği sadece su ile yapılmalı ve deterjan kullanılmamalıdır.Filtrenin\r\n işlevini tam olarak yapabilmesi için filtresi sürekli kontrol edilerek \r\ntemizlenmelidir. Yıpranmış sünger ve elyaf ,seramik ve karbon belirli \r\naralıklarla yenilenmelidir.Filtrenin elektrik kablosunun hasar görmemesine dikkat edilmelidir. Bozulduğu taktirde tamir edilmemelidir.Elektrik akışındaki bozukluklar filtrenin performansında azalmaya neden olabilir.Isı kaynaklarının yakınında muhafaza edilmemelidir.
Most orders ship out within 1 business days. Order in the next 4 hours, 22 minutes to be included in the next ship out day. Hard goods ship out every weekday (some exclusions apply).
ANKARA Nöbetçi Petshop
Aynı Gün Kendi Araçlarımızla Teslimat ve Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
Dükkanda değil Evde Alışveriş Keyfi
İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 500397 Stoklarımızda
Bu ürün için ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz, kargo kurye ücreti ödemezsiniz

545TL 500TL (%8.26 indirim)


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun