TROPHEUS VEGGIE CHIPS 860 GR

Brand Amore Categories Bitkisel Balık Yemi 

%6.97 301.3TL 280.3TL (ücretsiz kargo)

Ürün Açıklaması / Product Description

Otçul Veggie Tropheus Cichlid Chips Balık Yemi

algae, sarımsak, doğal mineraller, eser elementler ve spirulina

balıklarınızın doğal beslenme diyeti

Amore Tropheus VeggieChips, muhteşem renklere sahip tüm süs balıkları için deniz algli ve spirulinalı bir yem karışımı içerir. Tüm balıklar, özellikle otçullar için uzun yaşam için sağlıklı bir diyet sunar.

Amore Tropheus VeggieChips, Tanganyika gölünde bulunan tropheus türleri için uygun balık yemidir. (Tropheus ilangi cichlid, Tropheus moorii, Tropheus chipimbi cichlid, Tropheus moorii chipimbi cichlid, Tropheus ikola cichlid, Tropheus sp ve Red Rainbow, Tropheus duboisi)

Tropheus türleri uzun bir bağırsak sistemine sahiptir ve tamamıyla bitkisel kaynaklı besinlere ihtiyaç duyar. Protein/ yağ ideal oranı daha iyi hazım ve daha az Amonyum ile sağlıklı büyüme sağlar. Büyüme ve kondisyonu sağlayan yağ asitleri, kolay sindirilebilir proteinler, kaliteli amino asitler, vitaminler ve iz elementlerin kaynağıdır. Avrupa standart ve kalite politikasına uygun olarak el değmeden üretilmekte ve paketlenmektedir.

Akvaryum balıkları için tam yemdir.

Hedef hayvan kitlesinde kullanılmalıdır.

Tanecik büyüklüğü : 2000 micron

Yemleme ve Kullanım Önerisi; Genel yemleme özelliklerine göre; akvaryumunuzdaki canlıları günde 2 veya 3 defa akvaryumdaki canlı yoğunluğunu göz önünde bulundurarak, canlıların kısa sürede tüketebileceği kadar yem vererek beslemenizi yemdeposu olarak tavsiye ediyoruz. Bazı özel türlerin bu öneriyi dikkate alarak beslenmesi uygun olmayabilir. Unutmayınız ki beslediğiniz canlıların beslenme alışkanlıklarını bilmek öncelikle sizin sorumluluğunuzdadır.

İçindekiler: Hamsi Balık Unu, Omega 3 Balık Yağı, kırmızı ve yeşil Alg ekstratı, organik mineral ve seçilmiş vitaminler, bağışıklık ve sindirim sistemi düzenleyiciler, AB standartlarının izin verdiği oranda renklendirici Astaxanthin ve koruyucular, buğday ve mısır gluteni, maya ve genetik yapısı değiştirilmiş soya proteinleri

Temel Besin Değerleri:

Protein: %37 - Yağ/Fat: %5.5 - Kül/Ash: %6 - Selüloz/Cellulose: %2


Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
İlginiz için teşekkür eder keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 503750 Stoklarımızda
Barkod / GTIN : 8682560249864
Bu ürün için ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz, kargo kurye ücreti ödemezsiniz


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun