{ AHM }

Ahm Koi Goldfish Mix Pond Sticks Balik Yemi 250 ml


Fiyatı: 39 TL   
 Categories: { Ahm Japon Balığı Yemi, Japon Balığı Yemi , Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye , Menşei Izmir - Türkiye , Yem Ambalaj Tipi Kutu Yem , Yem Granül Boyutu 4 Cm Den Büyük Balık Için , Yem Kesimi Pond Yem , Yem Içeriği Bitkisel + Protein Balık Yemi  }

Ürün Açıklaması / Product Description

AHM Koi & Gold Fish Mix Sticks akvaryum ve bahçe havuzlarında bulunan tüm japon balıkları ve soğuk su balıkları için üretilmiştir. Hem bitkisel hem de protein içeriklidir.

AHM Koi & Gold Fish Mix Sticks ideal oranda Spirulina içermektedir. Zengin içeriği sayesinde en iyi şekilde beslenmeyi sağlar. Balıklarınızın canlı ve parlak renklere sahip olmasına yardım eder.

AHM Koi & Gold Fish Mix Sticks sindirimi kolaydır.İçindeki vitaminler ile balıkların hastalıklara karşı direncini arttırır.

İçindekiler: Balık unu ve yağı, mısır unu, kril unu, spirulina, soya yağı, soya küspesi, buğday unu, buğday gluteni

Analizi: Nem %8 - Protein % 23 - Yağ %2 - Kül %4

Ürün Ambalajı: 1000 ml Kutu 8699375333077 - 1 Kg Poşet

Alırken çelişki yaşarsanız okuyun.

Defalarca farklı markalarda bu pound yemlerden aldım.Bir markanın kiloluk paketinden, bir tanesini bile hiç bir balığa yediremedim. Bu markayıda alıp denemek istedim ve deneyimimi şu şekilde aktarayım.

1 yem biraz hacimli olsa bile balıklar tarafından çok miktarda tüketiliyor.

2 çok tüketime karşı suda hiç bir şekilde renk bırakma görmedim.

3 Aşırı yemleme tepkisi için(benim balıklarım çok büyük siz denemeyin) yemlemeyi artırdığım zaman suda kalan yemlerin bile balık tarafından sonradan tüketildiğini gözlemledim ve suda hiç bir kirlenme olmadı.Dış filitrem dolmadı.

4 Akvaryum köpek balığı diye bilinen Challenger, melek(her çeşidi) vatos,çöpçü,japon balıkları tarafından hızla tüketiliyor.

5 aynı anda farklı marka yem attığımda bile balıklar öncelikle bu yemi tükettiler.

6 Challenger cinsi balıklarda gözle görülür şekilde büyümeyi çok kısa sürede gözlemledim.

7 Kuyruğu yırtılmış olan japon balığının iyileşme süreci hızlandırdığını gözlemledim (eski zaman tecrübelerime göre)

8 Bu yem birazda korkuttu bu denli performans veren bir besin balıkların hareketlerine de yansıyor.Özellikle Challenger balıklarım 80cm.olunca ve görmeleri az olan bir tür olmalarına bağlı, yaralanmaları oldu(akvaryum dekorlarına sürtünme olayı) bu sebeple 500lt tanka geçiş yapma planımı erkene çektim.

9 Japonlarda yumurtlama dönemi kovalamaca arttı aa yumurtlamayı maalesef sağma yapamadım, gerçek yumurta olayını aktaramıyorum.

10 Bu yem bu fiyata biraz garip (fiyatı düşük) geldi hala yemde bir kusur arıyorum.

11 ileride bu yemin fiyatının bu seviyelerde kalacağını düşünmüyorum. Bozulma olmayacağını bilsem stoklarım!


Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
İlginiz için teşekkür eder keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 505068 Stoklarımızda
Barkod / GTIN : 8699375333107
450 TL üzeri alışverişinizde kargo ücretsizdir


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    Yorumlar / Feedback ( 1 )
    Alırken çelişki yaşarsanız okuyun
    Defalarca farklı markalarda bu pound yemlerden aldım.Bir markanın kiloluk paketinden, bir tanesini bile hiç bir balığa yediremedim. Bu markayıda alıp denemek istedim ve deneyimimi şu şekilde aktarayım. 1 yem biraz hacimli olsa bile balıklar tarafından çok miktarda tüketiliyor. 2 çok tüketime karşı suda hiç bir şekilde renk bırakma görmedim. 3 Aşırı yemleme tepkisi için(benim balıklarım çok büyük siz denemeyin) yemlemeyi artırdığım zaman suda kalan yemlerin bile balık tarafından sonradan tüketildiğini gözlemledim ve suda hiç bir kirlenme olmadı.Dış filitrem dolmadı. 4 Akvaryum köpek balığı diye bilinen Challenger, melek(her çeşidi) vatos,çöpçü,japon balıkları tarafından hızla tüketiliyor. 5 aynı anda farklı marka yem attığımda bile balıklar öncelikle bu yemi tükettiler. 6 Challenger cinsi balıklarda gözle görülür şekilde büyümeyi çok kısa sürede gözlemledim. 7 Kuyruğu yırtılmış olan japon balığının iyileşme süreci hızlandırdığını gözlemledim (eski zaman tecrübelerime göre) 8 Bu yem bira