AHM KOİ GOLD FİSH MİX POND STİCKS 1 KG

Havale, EFT veya Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği
AHM JAPON BALIĞI YEMİ Balık Yemi / Japon Yemi Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye Menşei Izmir - Türkiye Yem Ambalaj Tipi Kutu Yem Yem Granül Boyutu 4 Cm Den Büyük Balık Için Yem Kesimi Pond Yem Yem Içeriği Bitkisel + Protein Balık Yemi Japon Balığı Yemi Pond Yem 
yemdeposu hızlı teslimat
Ürün Açıklaması / Product Description

AHM Koi & Gold Fish Mix Sticks akvaryum ve bahçe havuzlarında bulunan tüm japon balıkları ve soğuk su balıkları için üretilmiştir. Hem bitkisel hem de protein içeriklidir.

AHM Koi & Gold Fish Mix Sticks ideal oranda Spirulina içermektedir. Zengin içeriği sayesinde en iyi şekilde beslenmeyi sağlar. Balıklarınızın canlı ve parlak renklere sahip olmasına yardım eder.

AHM Koi & Gold Fish Mix Sticks sindirimi kolaydır.İçindeki vitaminler ile balıkların hastalıklara karşı direncini arttırır.

İçindekiler: Balık unu ve yağı, mısır unu, kril unu, spirulina, soya yağı, soya küspesi, buğday unu, buğday gluteni

Analizi: Nem %8 - Protein % 23 - Yağ %2 - Kül %4

Ürün Ambalajı: 1000 ml Kutu 8699375333077 - 1 Kg Poşet

Alırken çelişki yaşarsanız okuyun.

Defalarca farklı markalarda bu pound yemlerden aldım.Bir markanın kiloluk paketinden, bir tanesini bile hiç bir balığa yediremedim. Bu markayıda alıp denemek istedim ve deneyimimi şu şekilde aktarayım.

1 yem biraz hacimli olsa bile balıklar tarafından çok miktarda tüketiliyor.

2 çok tüketime karşı suda hiç bir şekilde renk bırakma görmedim.

3 Aşırı yemleme tepkisi için(benim balıklarım çok büyük siz denemeyin) yemlemeyi artırdığım zaman suda kalan yemlerin bile balık tarafından sonradan tüketildiğini gözlemledim ve suda hiç bir kirlenme olmadı.Dış filitrem dolmadı.

4 Akvaryum köpek balığı diye bilinen Challenger, melek(her çeşidi) vatos,çöpçü,japon balıkları tarafından hızla tüketiliyor.

5 aynı anda farklı marka yem attığımda bile balıklar öncelikle bu yemi tükettiler.

6 Challenger cinsi balıklarda gözle görülür şekilde büyümeyi çok kısa sürede gözlemledim.

7 Kuyruğu yırtılmış olan japon balığının iyileşme süreci hızlandırdığını gözlemledim (eski zaman tecrübelerime göre)

8 Bu yem birazda korkuttu bu denli performans veren bir besin balıkların hareketlerine de yansıyor.Özellikle Challenger balıklarım 80cm.olunca ve görmeleri az olan bir tür olmalarına bağlı, yaralanmaları oldu(akvaryum dekorlarına sürtünme olayı) bu sebeple 500lt tanka geçiş yapma planımı erkene çektim.

9 Japonlarda yumurtlama dönemi kovalamaca arttı aa yumurtlamayı maalesef sağma yapamadım, gerçek yumurta olayını aktaramıyorum.

10 Bu yem bu fiyata biraz garip (fiyatı düşük) geldi hala yemde bir kusur arıyorum.

11 ileride bu yemin fiyatının bu seviyelerde kalacağını düşünmüyorum. Bozulma olmayacağını bilsem stoklarım!
Most orders ship out within 1 business days. Order in the next 4 hours, 22 minutes to be included in the next ship out day. Hard goods ship out every weekday (some exclusions apply).
ANKARA Nöbetçi Petshop
Aynı Gün Kendi Araçlarımızla Teslimat ve Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
Dükkanda değil Evde Alışveriş Keyfi
İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 502348 Stoklarımızda
Bu ürün için ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz, kargo kurye ücreti ödemezsiniz

44TL 39.9TL (%9.32 indirim)


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    Yorumlar / Feedback ( 1 )
    Alırken çelişki yaşarsanız okuyun
    Defalarca farklı markalarda bu pound yemlerden aldım.Bir markanın kiloluk paketinden, bir tanesini bile hiç bir balığa yediremedim. Bu markayıda alıp denemek istedim ve deneyimimi şu şekilde aktarayım. 1 yem biraz hacimli olsa bile balıklar tarafından çok miktarda tüketiliyor. 2 çok tüketime karşı suda hiç bir şekilde renk bırakma görmedim. 3 Aşırı yemleme tepkisi için(benim balıklarım çok büyük siz denemeyin) yemlemeyi artırdığım zaman suda kalan yemlerin bile balık tarafından sonradan tüketildiğini gözlemledim ve suda hiç bir kirlenme olmadı.Dış filitrem dolmadı. 4 Akvaryum köpek balığı diye bilinen Challenger, melek(her çeşidi) vatos,çöpçü,japon balıkları tarafından hızla tüketiliyor. 5 aynı anda farklı marka yem attığımda bile balıklar öncelikle bu yemi tükettiler. 6 Challenger cinsi balıklarda gözle görülür şekilde büyümeyi çok kısa sürede gözlemledim. 7 Kuyruğu yırtılmış olan japon balığının iyileşme süreci hızlandırdığını gözlemledim (eski zaman tecrübelerime göre) 8 Bu yem bira