GOLD FİSH FLAKE FOOD 1000 ML KUTU

ANKARA içi Kapıda Nakit Ödeme, Havale veya EFT ödeme yöntemleriyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
AHM Japon Balığı Yemi Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye Menşei Izmir - Türkiye Yem Ambalaj Tipi Kutu Yem Yem Granül Boyutu Tüm Boyda Balıklar Için Pul Yem Yem Kesimi Pul Yem Yem Içeriği Protein Balık Yemi 
Ürün Açıklaması / Product Description

AHM Gold Flake Food Japon Balık Yemi, tüm Japon balıkları için ana pul yemdir. AHM Gold Flake Food Japon Balık Yemi, zengin içeriği sayesinde balıkların dengeli beslenmesini sağlar. AHM Gold Flake Food Japon Balık Yemi, balıklar tarafından iştahla yenilen yem, özenle seçilmiş içeriği ve içinde bulunan vitaminler, mikro elementler sayesinde dengeli büyümeyi ve gelişmeyi sağlar. AHM Gold Flake Food Japon Balık Yemi, akvaryum balıkları için tam yemdir.

AHM Gold Flake Food Japon Balık İçeriği: Balıkunu ve yağı, kril unu, soya küspesi ve yağı, buğday unu, buğday gluteni, mısır gluteni.

AHM Gold Flake Food Japon Balık Yeminin Analizi: Ham Protein %44 - Nem % 8 - Ham yağ %4 - Ham kül % 7Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
İlginiz için teşekkür eder keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 501061 Tükendi BALIK YEMİ / JAPON YEMİ  kategorisinde diğer ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

75 TL üzeri alışverişinizde kargo ücretsizdir


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun