AHM CICHLID LARGE XL GRANULAT CHIPS 3 KG KOVA

ANKARA içi Kapıda Nakit Ödeme, Havale veya EFT ödeme yöntemleriyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
AHM Protein Balık Yemi Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye Menşei Izmir - Türkiye Yem Ambalaj Tipi Kova Yem Yem Granül Boyutu Büyük Balık Için (> 6cm) Yem Kesimi Mercimek Kesimi Yem Içeriği Protein Balık Yemi 
Ürün Açıklaması / Product Description

AHM Large XL Cichlid Granulat, yüksek oranda (%44) protein (protein granül) içermektedir.
AHM Large XL Cichlid Granulat, iri mercimek kesim granüllü taneleri sayesinde büyük balıklarınızın daha kolay açlıklarını gidermelerine yardımcı olur.
AHM Large XL Cichlid Granulat, etçil beslenen balıklarınız için protein yem ihtiyaçlarını karşılayacaktır, günde 2 öğün kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

AHM Large XL Cichlid Granulat, balıklarınızın hastalıklara karşı direncini arttırır, balıklarınızın bağırsak faaliyetlerini düzenler.

AHM Large XL Cichlid Granulat, içerisinde bulunan C vitamini ile balıklarınızı hastalıklara karşı korur.

AHM Large XL Cichlid Granulat, lezzetli bir yemdir, balıklarınız keyifle tüketeceklerdir.AHM Large XL Cichlid Granülatın İçeriği:

Balık unu,krill unu, omega 3 balık yağı, deniz algi, spirulina, lestin, taurine, soya unu, vitaminler, mineraller, fosfolipidler, karbonhidratlar, bağışıklık ve sindirim sistemi düzenleyici, toksin bağlayıcılar ve doğal antioksidanlar.AHM Large XL Cichlid Granulatın Analizi:

Ham Protein % 43 - Ham Yağ % 5.0 - Ham Selüloz % 1.1 - Ham Kül % 7.0Telefon ile Sipariş ve Kapıda Nakit Ödeme
İlginiz için teşekkür eder keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz

Ürün Kodu / Product Code: 301103 Tükendi BALIK YEMİ / PROTEİN YEM  kategorisinde diğer ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu ürün için ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz, kargo kurye ücreti ödemezsiniz


Hızlı Arama v1905

  İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

  Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


  Yorumlar / Feedback ( 2 )
  BÜYÜK BALIK İÇİN DOĞRU TERCİH
  20cm cichlid balıklarım için kullanıyorum, çok memnunum. Suyu bozmuyor, balıklarım kısa sürede tüketiyor. Tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

  FRONTOZA İÇİN ÇOK UYGUN
  Marin Fish Large XL Cichlid yemi önce ufak ambalajda sonrasında da kovasında tercih ettim. 18cm frontozalarım çok beğenerek tüketiyorlar. Renkler ve gelişimleri çok güzel oldu. Büyük balık besleyip çok yem tüketiminden isyan edenler için çare diyebilirim.