SERA PRECİSİON AİR 550 R PLUS

SERA BALIK YEMLERİ Ürün Listesi Hava Motoru Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye Hava Motoru Ses Miktarı Ultra Sessiz Hava Motoru Tipi Elektrikli Hava Motoru çıkış Sayısı 4 çıkışlı Menşei Alman Malı En Sessiz Hava Motoru Hava Motoru 
Sera Precision Air 550 R Plus Dört Çıkışlı Akvaryum Hava Pompası, 550 l/s performansı, tüm karşılaştırıldığı rakiplerinin sağladığından daha fazladır. Birbirinden bağımsız 4 adet diyafram maksimum güvenlik sağlar. Yüksek pompa basıncı sayesinde bu ürün havuzlar için de kullanılabilir.
Air plus ürünlerinin üç kat daha uzun ömürlü olan modelleri, önceki modellere göre daha küçük ve daha uzun ömürlüdür. Ayrıca, enerji tasarrufu sağlar, geliştirilmiş versiyonları 33e kadar daha az enerji tüketir.

Örneğin derin havuzlarda kullanılması için tüm çıkışların tek bir çıkışa bağlanmasına izin veren 3 adet Y konektör içerir. Elektronik regülatör, çabuk ve kolay performans ayarı yapılmasını sağlar. Tekrar ayar gerektirmez. Tüm yeni sera hava pompaları TÜV onaylıdır ve olası cep telefonu parazitleri için entegre parazit giderici kondansatöre sahiptir.

Ktronik ayarlamalı, saatte 550 litre hava temin eder. 4 adet hava çıkışı vardır. 4 adete kadar Sera L 150 veya Sera L 300 internal filtre takılabilir.

Ürün Kodu / Product Code: 502813 Stoklarımızda
Bu ürün için ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz, kargo kurye ücreti ödemezsiniz

299 TL (%6.56 indirim)


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun