Hızlı Arama v1905

  Aradığınız pet ürünlere arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

  Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz

  Kargo ve Teslimat

  ANKARA Kurye Teslimatı ne kadar sürer?

  ANKARA içerisinde semt kuryelerimiz sizler için çalışıyor, hizmet veriyor. Akvaryum ve diğer tüm siparişleriniz için  sadece kendi kuryelerimizi kullanıyoruz. Siparişi verdiğiniz andan itibaren 45dk - 1 saat - 2 saat - 4 saat arasında değişen kurye teslimat sürelerimiz vardır. Depolarımıza mesafeniz ve kuryelerimizin o gün içerisinde yoğunluklarına göre  teslimat sürelerimiz değişebilmektedir.

  Showroom'dan Ürünlerinizi Teslim Alabiliyor Muyuz?

  Seyranbağları Mah Hacıyolu Sokak'ta bulunan müşteri deneyimleme merkezimizden siparişlerinizi teslim alabilir, ürünlerimizi daha yakında görerek inceleyebilirsiniz. Lütfen gelmeden önce gün için değişiklik gösterebilecek açılış ve kapanış saatlerimizi telefonlar öğreniniz.

  Nakliye maliyeti ne kadardır?

  Uygulanan tüm indirimler düşüldükten sonra sipariş tutarınız 75 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti alınmamaktadır. Bu miktarın altında kalan siparişleriniz için kargo ücreti 9 TL' dir. Ankara içine kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde bu tutarın altındaki alışverişlerde sipariş tutarından bağımsız olarak 7 TL kurye ücreti alınmaktadır. Ankara dışı siparişlerde ise Kapıda ödeme hizmet bedeli olarak (kargo ücretinden bağımsız ) 5 TL alınmaktadır. Ankara dışı siparişlerde kapıda ödeme hizmet bedeli siparişinizin tutarı veya kargo ücreti ödenip ödenmemesine bağlı değildir, ayrı bir hizmet olarak alınmakta ve siparişe yansıtılmaktadır.

  Kargo teslimatı ne kadar sürer?

  Tüm kargo siparişleri 4 saat içinde gönderilir. Sipariş gönderildikten sonra size ulaşması bulunduğunuz şehre göre farklılık gösterse de genel olarak 1-2 iş günüdür. Ürünler 8:00 ve 23:30 saatleri arasında teslim edilir.

  Hangi dağıtım şirketini kullanıyorsunuz?

  Ankara içerisinde Yemdeposu Semt Kuryelerimizi, şehir dışı kargo taşımacılığında Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo Aras Kargo, UPS Kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktayız.

  Siparişim teslim edildiğinde ben evde yoksam ne oluyor?

  Siparişiniz size şahsen teslim edilecek ya da komşunuza bırakılacaktır. Sevkiyat adresinde siz yoksanız ve siparişiniz başkasına bırakılırsa, size siparişinizin kime bırakıldığına dair yazılı bir mesaj bırakılacaktır. Siparişi bırakacak hiç kimse olmadığı durumlarda, 7 gün içinde kendinizin gidip paketinizi alabileceğiniz noktaya dair bir not bırakılacaktır. Ürünlerinizi teslim almaya giderken tanımlama amacıyla, kargo firmasının size bıraktığı notu yanınızda bulundurmanız gereklidir.

  Teslimat adresi ile fatura adresi farklı olabilir mi?

  Evet. Ödeme işlemi sırasında fatura ile teslimat adreslerinin farklı olduğunu belirleyip uygun adresinizi giriniz.