BİO PETACTİVE YAVRU KÖPEK SÜT TOZU BESİN TAKVİYESİ 200 GR

Bio PetActive Yavru Köpek Süt Tozu Besin Takviyesi

Doğal anne sütü örnek alınarak hazırlanmıştır.

Bio PetActive Yavru Köpek Süt Tozu Besin Takviyesi içerdiği protein, vitamin, mineral ve yağlarla özenle tasarlanmış yavru köpeğiniz için ideal bir besin takviyesidir. Annesinden erken ayrılmış ya da annesinin sütü yeterli gelmeyen yavru köpeğinizin kas ve kemik gelişimini en iyi şekilde destekler. Zengin içeriği nedeniyle hamilelik ve süt verme dönemindeki annenin, yaşlı ve güçsüz yetişkinlerin beslenmesinde de kullanılabilir.

Bio PetActive Yavru Köpek Süt Tozu Besin Takviyesi düşürülmüş Laktoz oranı ile BIO PetActive Puppy Milk Powder köpeğiniz için kolay sindirim ve sağlıklı bir beslenme sunar.

Bio PetActive Yavru Köpek Süt Tozu Besin Takviyesi İçeriğinde ideal seviyede L-Carnitine bulunmaktadır. L-Carnitine, vücuttaki yağ asitlerinin metabolizması ve hücrelerde enerjiye dönüşümü için kullanır. Vücuttaki yağların oranını azaltmak, kilo vermek, verimsiz kas kitleleri arasındaki yağların enerjiye dönüşmesini sağlar.Multivitaminlidir.

Bio PetActive Yavru Köpek Süt Tozu Besin Takviyesi Hazırlanışı:Köpeğinize uygun olan miktardaki Bio PetActive Puppy Milk Powder kaynamak üzere olan su ile karıştırılır. Ardından suyun kalanı azar azar bir yandan da süt hızla karıştırılarak eklenir. Vücut sıcaklığına geldikten sonra verilir.Her öğün yeniden hazırlanır.

Bio PetActive Yavru Köpek Süt Tozu Besin Takviyesi Bileşimi:Vitamin A, D3, B1, B2, B6, B12, K, Kolin klorid, Karnitin, Niasin, Folik asit, Biotin, Ca-D-Pantotenat.

Bio PetActive Yavru Köpek Süt Tozu Besin Takviyesi İz Elementler:Demir Sülfat heptahidrat, Demir, Çinko sülfat monohidrat, Çinko, Mangan sülfat monohidrat, Mangan, Potasyum iyodid, Sodyum selenit


Taşıyıcılar:Tam yağlı süt tozu-896.366 mg/kg, Süt proteini tozu: 100.000 mg/kg

Uyarılar:Sadece köpekler için kullanılır.Vitamin D3 içerdiği için Vitamin D2 ve D3 birlikte kullanılmamalıdır.Bu bir ilaç değildir, yem Premiksidir. Tedavi amacıyla kullanılmaz.Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Stoklarımızda

45 TL (%6.25 indirim)


Ürün Kodu / Product Code: 501691
75TL üzeri alışverişinizde kargo ücretsizdir
BIO PETACTIVE Ürün Listesi  {Köpek Maması} {Köpek Maması} {Yavru Köpek Maması} Yavru Köpek Süt Tozu Kullanımı  


Hızlı Arama v1905

    Aradığınız pet ürünlere arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    İlk Yorum Yapan Siz Olun

    Henüz yapılmış yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu siz ekleyebilirsiniz