BILDIRCIN YUMURTA YEMİ 25 KG ÇUVAL

YEMDEPOSU Ürün Listesi Bıldırcın Yemi Gönderim Bölgesi Sadece Ankara Bıldırcınlarım Neden Yumurtadan Kesilir Bıldırcın Yemi 

Bıldırcınların yumurtlatılmasında kullanılan yemdir.Bıldırcınların yumurtadan çıkışından 6.hafta sonuna kadarki dönemde (hibrite göre kullanım süresi değişebilir) beslenmelerinde kullanılan bir yemdir. Yumurtacı bıldırcınların yumurtlamaya başlamadan 40. haftaya kadar dönemde beslenmelerinde kullanılabilir.

Bıldırcın Yumurta Yemi Özellikleri:

1. Yumurta yemi toz formunda olup kullanımı oldukça kolaydır. (Normal şartlar altında yumurta için beslediğiniz kanatlınıza, sürekli olarak Toz Yumurta Yemi vermeniz gerekmektedir)

2. Herhangi bir karıştırma ve eleme işlemi gerektirmez.

Bıldırcın Yumurta Yemi Faydaları: İlk yaşam haftalarındaki yumurtacı civcivlerin enerji ve besin maddesi ihtiyaçlarını tam olarak karşılar.Formundan dolayı tüketimi kolaydır. Yem kaybını en aza indirir.Sindirilebilirliği yüksek enerji kaynakları ve esansiyal amino asitler sayesinde gelişimi destekler, yemden yararlama kabiliyiteti iyileştirir.Bu yem sığır, koyun, keçi gibi geviş getiren hayvanlara verilmez. Sadece yumurta amacıyla beslenen bıldırcın yemi olarak kullanılabilir.

Bıldırcın Yemi İçeriği: Ham Protein: %17 - Ham Selüloz: %5 -  Ham Kül: %12.5 - Ham Yağ: %5.5 - Kalsiyum: %3.8 - Fosfor: %0.7 - Sodyum: %0.2 - Lysine: %0.8 - Methionine: %0.4

Ürün Kodu / Product Code: 502236 Stoklarımızda
Bu ürünün kargo ile gönderimi bulunmamaktadır

95 TL (%13.64 indirim)


Hızlı Arama v1905

    İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

    Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


    Yorumlar / Feedback ( 1 )
    BILDIRCIN YUMURTA YEMI ALMAK
    Mrhb yem almak istıyorum bıldırcın yumurta yemı 50 kılo nasıl ala bılırımCevap : Telefon veya whatsapp hattı üzerinden sipariş verebilirsiniz.