AHM PET LITTER CONFETTİ KEMİRGEN ALTLIĞI 10 LT (NET 600 GR)

AHM PET LİTTER CONFETTİ Ürün Listesi Tavşan Malzemesi Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye Menşei Izmir - Türkiye Hamster Talaşı 

AHM Pet Litter Confetti; hamster, tavşan ve ginepig gibi tüm kemirgenler için güvenle kullanabileceğiniz kemirgen altlığı temizlik malzemesidir. Tozsuzdur, talaş gibi evinizi ve etrafı kirletmez. Pamuksu malzemeden imal edilmiştir, evcil dostlarınız için rahat ve daha uzun ömürlüdür. Temizlenmesi ve taşınması kolaydır.
AHM Pet Litter Confetti, süper emici ve koku önleyicidir, tavşan idrarını içine hapseder. Kötü kokuya sebep olan tüm bakteri oluşumlarını önler. Tuvalet kabı içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
AHM Pet Litter Confetti, süper sıvı emme kapasitesine sahiptir, normal tavşan - hamster - ginepig talaşından 2 -3 kat daha uzun ömürlüdür.
 AHM Pet Litter Confetti, pet kabının sürekli temiz kalmasını sağlar. Az tüketim imkanı sunduğu için ekonomiktir.

AHM Pet Litter Net Hacim: 10 Lt
AHM Pet Litter Net Ağırlık: 600 Gr

Ürün Kodu / Product Code: 501546 Stoklarımızda
75TL üzeri alışverişinizde kargo ücretsizdir

17.9 TL (%18.64 indirim)


Hızlı Arama v1905

  İhtiyacınız olan pet ürününe arama yaparak hızlı ve kolayca erişebilirsiniz

  Ürün marka - model - no - ad üzerinden sorgulama yapabilirsiniz


  Yorumlar / Feedback ( 3 )
  KALİTELİ ÜRÜN VE KALİTELİ HİZMET
  Dün sipariş verdim bugün geldi. Mağaza yorumlarına bakarak karar verdim ve aldım. Çok memnun kaldım. Hızlı kargo ve paket güzel. 

  GÜZEL KONFETİ
  Tavşanım çok sevdi. Biz de memnunuz tavsiye ederim. Teşekkürler. 

  EKONOMİK TAVŞAN TALAŞI
  Merhabalar 6lı paket olarak satın alıyorum, biraz daha ekonomik oluyor. Davşanlarım için 3-4 ay idare ediyor. Kaliteli emici bir malzemeden yapıldığı kesin, uzun süre işe yarıyor. Koku olayı pek yok, haftada 1 kez değiştirmeniz bence ideal.